רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   רמי גרינברג מעלה למועצת העיר את אישור הנחה בארנונה למשרתי המילואים
דף הבית >> כתבות >> רמי גרינברג ראש העיר הבא >> רמי גרינברג מעלה למועצת העיר את אישור הנחה בארנונה למשרתי המילואים
"אישור ההנחה למשרתי המילואים זה המעט שעלינו לעשות כדי להודות ולהעריך את אלו התורמים מזמנם למען המדינה"

חבר המועצה והמועמד לראשות העיר פ"ת, רמי גרינברג, דרש לעלות לסדר היום במועצת העיר את אישור התקנה של שר הפנים המאפשרת לרשויות המקומיות לתת הנחה של 5% בארנונה למשרתי המילואים בעירם

לפני מספר ימים ב- 12.3.18 אישר שר הפנים, אריה דרעי, לאפשר למועצות העירוניות לקבוע הנחה של עד 5% שנתי מתשלום הארנונה לחייל מילואים פעיל שבבעלותו קיים נכס. במסגרת זאת, על משרת המילואים להחזיק בתעודה תקפה של משרת מילואים פעיל שנתן לו צה"ל. רמי גרינברג, המועמד לראשות העיר דרש במכתב שהוציא ביום ה' האחרון, להעלות את הנושא לסדר היום במועצת העיר ולאשר את התקנה כבר ביום ראשון (18.3).

גרינברג מציין במכתבו כי "במסגרת תפקידי כרב סרן וכמפקד פלוגה במילואים, אני פוגש הרבה את ציבור משרתי המילואים. אזרחים שלא מהססים ומגיעים פעם אחר פעם לשרת את מדינתם - בשגרה ובמלחמה - ולעיתים גם לתקופות ממושכות. מתן ההנחה בארנונה אולי שווה מעט כסף, אבל חשיבותו עליונה בשל המסר הערכי והמצפוני שעלינו להעביר. מסר של אמירת תודה."

15.03.18                                              הצטרפו למהפיכה רמי גרינברג לרשותכם >>>

 הנדון: הצעה לסדר מועצת העיר בדבר הנחה בארנונה למשרתי המילואים בעיר


 לפני מספר ימים ב- 12.3.18 אישר שר הפנים בתקנות ההסדרים במשק המדינה (הנחה מארנונה), לאפשר למועצת העיר לקבוע הנחה של עד 5% שנתי מתשלום הארנונה לחייל מילואים פעיל שבבעלותו קיים נכס. אבקש להביא בהקדם את האישור למועצת העיר ולאפשר את יישום התקנה בהיקף המקסימלי שלה לטובת משרתי המילואים בעיר.
אישור ההנחה למשרתי המילואים זה המעט שעלינו לעשות כדי להודות ולהעריך את אלו התורמים מזמנם למען המדינה. במסגרת תפקידי כרב סרן וכמפקד פלוגה במילואים, אני פוגש הרבה את ציבור משרתי המילואים. אזרחים שלא מהססים ומגיעים פעם אחר פעם לשרת את מדינתם - בשגרה ובמלחמה - ולעיתים גם לתקופות ממושכות. מתן ההנחה בארנונה אולי שווה מעט כסף, אבל חשיבותו עליונה בשל המסר הערכי והמצפוני שעלינו להעביר. מסר של אמירת תודה.
 
בכבוד רב,
 
עו"ד רמי גרינברג
חבר מועצת העיר


Go Back  Print  Send Page