רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   רמי גרינברג, המועמד לראשות העיר פ"ת, נועד עם ראש עיריית ירושלים, ניר ברקת.
דף הבית >> כתבות >> רמי גרינברג ראש העיר הבא >> רמי גרינברג, המועמד לראשות העיר פ"ת, נועד עם ראש עיריית ירושלים, ניר ברקת.
רמי גרינברג נועד לפגישת עבודה עם ראש עיריית ירושלים ניר ברקת: "אמשיך לשתף פעולה עם כלל הגורמים הרלבנטיים שיסייעו לנו להפוך את פ"ת מצוינת ".
רמי גרינברג, חבר מועצת העיר פ"ת והמועמד לראשות העיר נועד השבוע עם ראש עיריית ירושלים, ניר ברקת שהודיע לאחרונה כי פניו לכנסת ועל כן לא יתמודד לקדנציה שלישית בעירייה. השניים דנו על הנושאים והאתגרים השונים מולם התמודדו כלל הרשויות בשנים האחרונות ובפרט הערים פתח תקוה וירושלים.
רמי גרינברג, המועמד לראשות העיר: "במסגרת סבב פגישות העבודה אותן אני מקפיד לערוך בימים אלו עם גורמים מהפוליטיקה הארצית לצד אלו שהוכיחו את עצמם גם בפוליטיקה המקומית, שמחתי להיפגש עם ראש העיר ירושלים ניר ברקת. הפגישה עם ברקת הייתה טובה ואני סבור כי מוטב על כל מועמד הרואה את עצמו עומד בראשות עיר בבוא העת, לבנות את ארגז הכלים מאלו שהוכיחו את עצמם בעשייתם ובמנהיגותם."
עוד הוסיף גרינברג: "אמשיך לשתף פעולה עם כלל הגורמים הרלבנטיים שיסייעו לנו להפוך את פ"ת מצוינת".
במסגרת סבב פגישות העבודה, גרינברג נפגש לאחרונה עם יו"ר ועדת הפנים, ח"כ יואב קיש, ודן עמו על קידום פתרון לסכנת זיהום האוויר בשכונת אם המושבות, וכן עם השר לביטחון הפנים, גלעד ארדן, על הגברת תחושת ביטחון התושבים באזורים המועדים בעיר.