פניות לדורית מנצור בנושא גני ילדים וצהרונים  |  פניות לשלום עטר בנושא פעילות תרבות  |  פניות לדורון קורן בנושאי מבני ציבור, תכנון ובנייה.  |  פניות לאדי גרבר בנושא פיתוח  |  
 


 
  רישום לניוזלטר

 
 
 

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   רזי הנדל"ן - יעל רזינסקי
דף הבית >> דירות למכירה בפתח תקווה כפר גנים >> רזי הנדל"ן - יעל רזינסקי
המתווכת השכונתית
יעל רזינסקי, ילידת כפר גנים ותושבת השכונה מיום הקמתה, מספרת על הקשר שלה לשכונה והחוויה שגרמה לה להתחבר למה שהיא באמת אוהבת -  ולהיות המתווכת השכונתית שלכם
יעל רזינסקי נולדה בכפר גנים של שנות השבעים, נכדה לרינה וניסן רזינסקי ז"ל ממייסדי השכונה ובעלי הרפת והפרדסים הראשונים. לאחר שאביה, דניאל (דני) רזינסקי ז"ל נהרג במלחמת יום הכיפורים עברה עם אימה ואחיה להוד השרון. בשנת 2006, עם הקמת כפר גנים ג', חזרה לשכונה ובחרה להקים בה את בית משפחתה.
מה דעתך על השכונה ותושביה?
"אני גאה בהתפתחות היומיומית ובהתרחבות  של שכונת ילדותי. אני מחוברת לתושבים שאת חלקם אני מכירה באופן אישי, מהמסגרות החינוכיות של ילדיי ומשכנות טובה. כיועצת נדל"ן אני מכירה בערכה כשכונת מגורים יוקרתית ואופטימאלית למשפחות שמחפשות איכות חיים, חינוך מצוין, קירבה למרכזי קהילה, קניות ובילוי ונגישות אופטימלית לערים השכנות."
בעברך היית מחנכת ולאחר שינוי מקצועי בחרת בתיווך. מדוע?
"לפני כשלוש שנים, ניסיתי למכור את דירתי, כמו הרבה לפניי מתוך מחשבה ש"אפשר למכור לבד". אנשים לחצו לי יד וחלקם נעלמו, וכאדם פרטי אין דרך לאתרם, כי אנו לא ממש יודעים את מי הכנסנו לביתנו. החלטתי להיעזר בשירותי תיווך, ותהליך המכירה הפך לקל, רגוע ומתגמל. לפני כשנה וחצי החלטתי להתמקצע בתחום ולעזור לעוד אנשים למכור את דירותיהם בקלות וללא עגמת נפש. פניתי ללימודי ניהול ושיווק נדל"ן, והוצאתי רישיון ממשרד המשפטים כמתווכת מורשית .עבדתי שנה במשרד תיווך יוקרתי, וגיליתי שהחיבור הטוב שיש לי עם קונים ומוכרים מאפשר לי לבטא את היכולות  שרכשתי עם השנים כמחנכת, מאמנת ומנהלת ולהשיג עסקה הוגנת מוצלחת לשביעות רצון  לקוחותיי. בעקבות הצעה ממנהל משרד מצליח, עבדתי גם באזור השרון, אך גיליתי שהלב שלי נמצא כאן, בשכונה בה אני גרה ואוהבת. והחלטתי לעשות צעד קדימה ולהפוך למתווכת עצמאית בכפר גנים ג' ".
מה הערך המוסף שאת מביאה איתך לתחום התיווך?
"כאשת חינוך, אני מביאה עימי למקצוע התיווך תחושת ביטחון, ומחויבות לאמינות ויושרה. הכשרתי כמאמנת, מאפשרת לי לברר מה הצרכים והרצונות של הקונים והמוכרים, האם הם בשלים למכירת הנכס שלכם, מהו בית החלומות? ולהכין תכנית פעולה מותאמת בדיוק למידות הלקוח. האתיקה המקצועית שלי כמתווכת וניסיוני בניהול מו"מ מאפשרים לי להכניס לביתכם קונים רציניים ובעלי תקציב מתאים, לנהל את תהליך המכירה בשקיפות ובשיתוף פעולה תוך עדכון ומשוב מכל קונה שביקר בדירה, ולפשר ולגשר במקרה הצורך כדי להשיג עסקה מוצלחת. אני מאמינה ש"ביתו של אדם הוא מבצרו", טמונים בו זיכרונות, סגנון חיים וערכים משותפים וחיים בו יחדיו האנשים האהובים עלינו ביותר. ההחלטה לעבור לבית חדש, מלווה באופן טבעי בהתרגשות רבה לצד לבטים וחששות. ארגז הכלים המגוון שברשותי מאפשר לי להתקדם בתהליך המכירה והקניה עם כל אחד ואחת בקצב שמתאים בדיוק לו ולמשפחתו, תוך שמירה על שקט נפשי ושיגרה משפחתית גם בתקופת מעבר זו".
מה הטיפ הכי חשוב למוכרים שרוצים למכור את דירתם?
"פרסום הנכס שלכם במחיר שיווק נכון הינו המפתח להצלחה. חשיפה מבוקרת, מוגבלת בזמן ובאמצעי פרסום מובילים, תמנף את ערך הדירה ותשאיר אתכם עם יותר כסף ביד לרכישת בית החלומות הבא שלכם. ולכן, מומלץ להיעזר באנשי מקצוע מתחום הנדל"ן- שמאי/ת מקרקעין, ו/או מתווך/ת, על מנת לקבל תמונה רחבה ומקצועית ולהתחיל את תהליך המכירה ברגל ימין".
מה הטיפ הכי חשוב לקונים שמחפשים את בית חלומותיהם?
"הגיעו בשלים ומוכנים לחיפוש הבית. בדקו מהו התקציב המדויק שלכם, היעזרו ביועץ/ת משכנתאות פרטיים, חשבו כמה כסף בדיוק נשאר לכם לאחר מכירת הבית, ואתרו נכס שמתאים לצרכים וליכולת הכלכלית שלכם מתוך כחמש דירות פוטנציאליות.. דירות שמתפרסמות במשרדי תיווך קרובות יותר לערך הריאלי שלהם ולכן רצוי להיעזר במתווך/ת על מנת להגיע לעסקה טובה.
מתכנן/ת למכור את דירתך?
רוצה לדעת  איך לתמחר אותה נכון?
רוצה להציג אותה במקצועיות בפני קונים?
רוצה להתייעץ לפני הפרסום?
אשמח להיפגש  איתך בביתך למתן יעוץ  מקצועי
יעל רזינסקי – 050-7491676
 
 

Go Back  Print  Send Page

פורום