רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   רואים הכל בעדשה אחת
דף הבית >> מומחים >> אופטיקה דורון >> רואים הכל בעדשה אחת
רואים הכול בעדשה אחת
כל הזמן מדברים אתנו על מולטיפוקל, אבל מה זה באמת אומר ולמי מאתנו זה מתאים?
 
 
בעשור הרביעי לחיים רבים מתחילים להרכיב משקפי קריאה על מנת לראות את האותיות הקטנות. אם נמאס לכם להרכיב ולהסיר את משקפי הקריאה כל הזמן, או להחליף ביניהם לבין המשקפיים למרחק, הפתרון המושלם הוא עדשות מולטיפוקל. בעזרתן, תוכלו לראות לכל המרחקים בעזרת זוג משקפיים אחד!
עדשות מולטיפוקל הן למעשה עדשות רב-מוקדיות, המחולקות לשלושה חלקים: החלק העליון למרחק – לנהיגה, הליכה, צפייה בטלוויזיה וכדומה; החלק התחתון לקריאה – לצפייה בצג הטלפון, לקריאת עיתון ועוד. בין שני החלקים מחבר שטח ביניים שיוצר הדרגתיות בין מוקד המרחק למוקד הקריאה.
עדשות ייחודיות לכל הצרכים
ההתאמה הטובה ביותר של עדשות מולטיפוקל תבוצע על ידי אופטומטריסט מוסמך שיבין את אורח החיים שלך, מאחר שקיימים סוגים רבים לשימושים שונים. למשל:
עדשות דיגיטל - בעלות מבנה ייחודי המעניק תמיכה בצפייה לטווח קרוב במכשירים דיגיטליים. העדשות הופכות את העיניים העייפות והצוואר התפוס לנחלת העבר ועוזרות למשתמשים במכשירים הדיגיטליים לשמור על ראייה חדה, מדויקת וברורה במהלך כל היום.
עדשות DriveSafe לנהיגה - מתאימות למי שמבלה את רוב יומו מאחורי ההגה. לעדשות אלה שדה ראייה רחב למרחק ואזור ביניים המותאם לצפייה בלוח המחוונים ובמראות הרכב. כמו כן, לעדשות ציפוי שמפחית את הסנוור מהמכוניות האחרות על הכביש ומפנסי תאורה ורמזורים במהלך הלילה, כך שהן מעניקות חוויית נהיגה משופרת ובטוחה יותר.
עדשות Office - מתאימות למי שעובד רוב היום בסביבה משרדית, מול מחשב. עדשות אלו מורכבות משטח המיועד לצפייה בצג המחשב ומשטח קריאה שמאפשר לראות בקלות את המקלדת ואת האותיות הקטנות בטלפון.
טיפים להתאמה טובה:
  1. שתפו – ספרו לאופטומטריסט אודות שגרת היומיום שלכם, אם יש לכם עיסוק מיוחד כדוגמת יצירת תכשיטים או נגינה מול תווים.
  2. הגיעו מוכנים - מדדו את המרחק בין עיניכם לבין המחשב במשרד, לעיתון בזמן קריאה, לטלפון הסלולרי ואפילו לטלוויזיה בסלון.
  3. בחרו מסגרת מתאימה – עדשות המולטיפוקל דורשות עומק מספק כדי לנצל את כל שטח העדשה. מומלץ לבחור מסגרת קלאסית שתחמיא לפנים שלכם על אף גודל העדשה.
  4. הסתגלות ואחריות – לרוב סוגי העדשות ישנה תקופת הסתגלות של 90 ימים. אם במהלכם אתם מרגישים אי-נוחות תוכלו להחליף אותן ולנסות סוג אחר. כמו כן, חשוב לברר אודות תקופת האחריות על העדשות ומה האחריות כוללת.
  5. סבלנות – עדשות מולטיפוקל הן דרך חדשה לחוות את העולם, ולמוח לוקח זמן ללמוד איך להשתמש בהן נכון. שתפו את האופטומטריסט בתהליך ההסתגלות והתאזרו בסבלנות – זה משתלם.

 

קרדיט צילום Carl Zeiss
 
 
לשאלות נוספות כתבו לי בפייסבוק "אופטיקה דורון"
דורון ברויטמן, אופטומטריסט ובעלים
אופטיקה דורון: רואים מצוין, מרגישים בבית
- 30 שנות מקצועיות -
חברים במכבי, כללית ומאוחדת
03-9343817
OpticaDoron.co.il