רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   קרית גת עיר חכמה
דף הבית >> כתבות >> קרית גת עיר חכמה
קריית גת בחרה במערכת ה- גלקסי של טלמטיקס ווירלס ליישומי עיר חכמה
 
מערכת הGalaxy מנטרת ושולטת על פעילות תאורת הרחובלחצי המים וחיישנים נוספים בעיר
 
 בכך תהפוך קריית גת לעיר החכמה "האמיתית" הראשונה בישראל
חולוןישראל 20 יוני, 2016 - קרית גת בחרה בפתרון של חברת טלמטיקס וויירלס בע"מ לעיר חכמה, ה-T-Light™ Galaxy, המאפשר, באמצעות אנטנה יחידה, שליטה, בין היתר, על  כ-15,000 יחידות בקרת תאורה חיצונית אלחוטיות הפרוסות בכל רחבי העיר, ניטור לחצים במערכות הובלת המים בעיר, התראה מפני גלישת ביוב, וכן גם ניטור זיהום הרעש וזיהום האוויר. ההשקה תחל בשכונה החדשה בקרית גת, "כרמי גת", ובהמשך ייפרסו חיישנים חכמים על פני שאר העיר.
הפתרון של טלמטיקס מאפשר ניתוח נתונים בזמן אמת ושליטה מרחוק על כל החיישנים הפזורים בעיר. ה-Galaxy הבנוי בשיטת טופולוגיית כוכב משתמש באנטנה אחת וב-Gateway אחד בלבד לכיסוי כל העיר, ובכך הופך את קרית גת לעיר החכמה "האמיתית" הראשונה בישראל. לאחר התקנת ה-Galaxy, העיר צפויה להפחית את צריכת האנרגיה ולהקטין את העלויות, באופן משמעותי. קרית גת וטלמטיקס צפויות להטמיע את המערכת בשלבים במהלך חמש השנים הקרובות.
"הפרויקט מוכיח את מחויבותה של קרית גת להפוך לעיר חכמה, ואנו מאמינים ששיתוף הפעולה עם טלמטיקס יאפשר לנו להגדיל את החיסכון ואת נצילות האנרגיה באמצעות יישום פתרונות תאורה אלחוטיים חכמים",אמר אוהד יחזקאל, מנכ"ל מנהלת כרמי גת בעיריית קרית גת.
"ה-Galaxy gateway הוא המרכיב המרכזי בפתרון לעיר חכמה, בנוסף להשגת חיסכון באנרגיה", אמר אדי כפרי, מנכ"ל טלמטיקס וויירלס. "הפתרון של טלמטיקס ניתן להרחבה, כך שקרית גת תוכל ליישם ולתמוך בחיישנים חכמים נוספים לפי הצורך, כגון ניהול משאבי מים, תנועה וניטור סביבתי בשנים הקרובות".
אודות טלמטיקס וויירלס
טלמטיקס וויירלס הינה מובילה עולמית באספקת מערכות שליטה ובקרה לתאורה חיצונית, וכן למערכות עמידות, אמינות ומתקדמות של ניהול משאבי אנרגיה ומים המבוססות על רשתות אלחוטיות של תדרי רדיו. לטלמטיקס וויירלס 20 שנות ניסיון ביישומי תקשורת מכונה למכונה. והפתרונות של  טלמטיקס וויירלס תומכים במגוון רחב של יישומי עיר חכמה, מגדילים את היעילות, האמינות ויחס עלות-תועלת שלהם. טלמטיקס וויירלס פרסה עשרות אלפי יחידות בקרת תאורה ברחבי העולם, בעשרות ערים. טלמטיקס וויירלס פרסה גם למעלה מ-14 מיליון התקנים אלחוטיים ומערכות מים מתקדמות ביותר לקריאת מדים אוטומטיות, תשתית מדידה מתקדמת, ניהול משאבי אנרגיה, רשת חכמה, שירותים מבוססי-מיקום, מעקב אחר נכסים וגביית אגרה אלקטרונית.

Go Back  Print  Send Page