רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   קנאביס רפואי - תרופה טבעית לכל דבר
דף הבית >> מומחים >> רפואה משלימה מרכז טיפולים One Body >> קנאביס רפואי - תרופה טבעית לכל דבר
קנאביס רפואי-תרופה טבעית לכל דבר
 
נכון לשנת 2016 מקבלים 25,050 חולים בישראל טיפול בקנאביס רפואי, ברובם חולי סרטן וחולי כאב. מלבדם גם חולי קרוהן / קוליטיס, חולי פוסט טראומה, חולי טרשת נפוצה, חולי פרקינסון, איידס, חולים סופניים והסובלים מתסמונת טורט.
מחלות המזכות אישור לקנאביס רפואי בישראל
אף על פי שהוכח כי קנאביס עוזר במגוון רחב ביותר של מחלות וכאבים, בישראל אושר השימוש בקנאביס רפואי למספר מצומצם של מחלות בלבד.
בכדי לקבל אישור לקנאביס רפואי יש לגשת לרופא מומחה כדי שימלא המלצה לאספקת קנאביס רפואי. יש להגיע לרופא המומחה לאחר שבדקתם כי הנכם עומדים ב'רשימת ההתוויות', עם המסמכים המציגים את היסטוריית הטיפול באחת המחלות שלהלןסרטן, פרקינסון, כאבים כרוניים, מחלות דלקתיות, גלאוקומה (באישור מנהל בית חולים), טרשת נפוצה, מחלת קרוהן, איידס ובמקרים חריגים גם להפרעת דחק פוסט-טראומטית (PTSD), טורט ואפילפסיה.
קנאביס רפואי לטיפול במגוון מחלות וכאבים
קנאביס שימש כתרופה כללית לכאבים ומחלות לאורך כל ההיסטוריה האנושית ונאסר לשימוש רק לפני פחות ממאה שנים. בשנים האחרונות מתחיל הקנאביס לקבל בחזרה את הלגיטימציה שלו לאחר שבמשך עשורים רבים היה קורבן לתעמולה שקרית מצד הרשויות אשר העדיפו את האינטרסים הכלכליים של חברות התרופות על פני אלו של האזרחים עצמם.
קנאביס רפואי עוזר לטיפול במגוון רחב של מחלות כגון כאב כרוני, מיגרנות, דלקות פרקים, טרשת נפוצה, גלאוקומה, אסטמה, אפילפסיה, דיכאונות וחרדה, תסמונת טורט, בעיות שינה (אינסומניה), קרוהן, פוסט טאומה, אלצהיימר, סוכרת, דיסטוניה פוקאלית, פיברומיאלגיה, הפרעות במערכת העיכול, סרטן, צהבת C, איידס/HIV, Huntington’s Disease, לחץ דם גבוה, בריחת שתן, MRSA, אוסטאופורוזיס, גירוד, דום נשימה בשינה ועוד.
עישון קנאביס רפואי בהריון לא פוגע בעובר
מבדיקות שנערכו מסתבר כי ילדים לנשים אשר צרכו מריחואנה בעת ההריון היו ערניים יותר, בעלי יציבות נפשית חזקה יותר וכן בעלי יכולת הסתגלות סביבתית גבוהה יותר מאשר ילדים של נשים שלא צרכו קנאביס.
עישון קנאביס רפואי לא פוגע בריאות
מחקר אשר פורסם לאחרונה ומסכם 20 שנות מחקר קובע: עישון מריחואנה לא פוגע בריאות. אפשר להירגע אחרי שבמחקר קודם כבר הוכח כי עישון מריחואנה איננו גורם לסרטן ריאות.
קנאביס רפואי מפחית את הסיכון ללקות בהתקף לב
מחקר חדש אשר מומן ע”י משרד הבריאות בארה”ב מצא שעכברים אשר צרכו קנאבינואידים (החומרים הפעילים בקנאביס) הפחיתו את הסיכון להתקף לב ב-50%.
האם קנאביס רפואי ממכר?
ההתייחסות הרצינית ביותר לשאלה האם מריחואנה ממכרת ניתנה בספר שנכתב ופורסם בשנת 2008 ע”י פרופסור לסלי אייברסון מאוניברסיטת קיימברידג’ באנגליה. בספר מפרט פרופסור אייברסון מחקר בינלאומי שנערך במשך מספר עשורים וכלל בחינה במעבדות וכן הפצת סקרים ושאלונים בנושא. לפי תוצאות המחקר, בין 10 ל-30 אחוזים מאלו שצורכים מריחואנה ו/או חשיש באופן קבוע, עלולים לפתח הרגל מסויים ורק 9% יסבלו ממה שמוגדר כ”התמכרות”.
 
 
 
 
קנאביס רפואי במקום ריטלין לסובלים מהפרעות קשב וריכוז
מריחואנה הינה תרופה עדיפה יותר לטיפול בהפרעות קשב וריכוז”. כך מסכמת רופאת הילדים קלאודיה ג’נסן. לאחרונה פרסמה ד”ר ג’נסן את מסקנותיה ממחקר שערכה במסגרת עבודתה באוניברסיטת USC, מחקר הנוגע להתמודדות עם הפרעות קשב וריכוז (ADD/ADHD).
קנאביס רפואי לטיפול בהשמנת יתר
בעזרת עישון מריחואנה ניתן לשרוף קלוריות, להפחית את כמות הכולסטרול בדם ולנטרל את השומנים בכבד. קבלו את הדיאטה הבריאה, היעילה, המהירה והנעימה ביותר שתוכלו לבקש – דיאטת מריחואנה.
קנאביס רפואי לטיפול בכאבים
משככי כאבים המיוצרים על ידי חברות התרופות גורמים היום ליותר מקרי מוות מאשר אלו הנגרמים עקב שימוש בהרואין וקוקאין גם יחד. קנאביס מהווה תחליף בריא שיעילותו הוכחה כבר במעל ל-80 מחקרים שונים.
-קנאביס מגזין עם כיוון-
ניתן לצרוך קנאביס דרך עישון, מערכת העיכול, מכשיר אדים ודרך משחה.
בשימושים חיצוניים צמח הקנאביס מאחה רקמות, משכך כאבים, מרפא זיהומים,מחטא,כוויות,פצעים פתוחים,סגורים,שטפי דם,ורידים,הרפס,אפטות,דלקות חיצוני פנימי- דלקות מפרקים וגידים,יובש וועוד ועוד ועוד.... והריח ... איזה ריח J
מה עוד יש להוסיף?
הצמח הוא טבעי ומרפא את הגוף ואת הנפש מבלי לבוא על חשבון משהו אחר... כמו המון תרופות אשר מגיעות עם מגוון רחב של תופעות לוואי....
דוגמא קטנה למחקר על ילדים חולי אפילפסיה-תיקון עולם
האפילפסיה עמידה לטיפולים קונבנציאונאליים, משפחות לעתים קרובות מחפשות טיפולים אלטרנטיביים. סקר זה בחן את השימוש בקנאביס מועשר ב-  (cannabidiol (CBDׁ בילדים עם אפילפסיה העמידה לטיפולים קונבנציאונאליים.
הסקר הוצג להורים המשתייכים לקבוצה בפייסבוק שהוקדשה לשיתוף מידע על השימוש בקנאביס מועשר ב- cannabidiol לטיפול בהתקפים של ילדים.
 היו 13 ילדים עם תסמונת Dravet,  היו 4 עם תסמונת Doose, ו-1 מכל תסמונת לנוקס גסטו ואפילפסיה אידיופטית.
המספר הממוצע של תרופות אנטי אפילפטיות ( AEDs ) לפני השימוש בקנאביס מועשר ב- cannabidiol היה 12.
16 מתוך 19 (84%) מההורים דיווחו על ירידה בתדירות ההתקפים של ילדם בעת נטילת קנאביס מועשר ב- cannabidiol.
מתוכם, שניים (11%) דיווחו על חופש מוחלט מהתקפים, שמונה (42%) דיווחו על ירידה של יותר מ 80% בתדירות התקפים, ושישה (32%) דיווחו על כ- 25-60% ירידה בהתקפים.
 
השפעות מועילות אחרות כללו ערנות מוגברת, מצב רוח טוב יותר, ושיפור בשינה.
 
ממליצה לדפדף באתר של תיקון עולם , בטר ועוד לעוד מחקרים מדהימים בנושא.
תקראו תפנימו ותעבירו הלאה..
שנהיה בריאים ומאושרים אמן.

Go Back  Print  Send Page