רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   עלי אקספרס ודואר ישראל במבצע הנחות ענק
דף הבית >> כתבות >> עלי אקספרס ודואר ישראל במבצע הנחות ענק
לקראת ראש השנה, עלי אקספרס ודואר ישראל בשבוע של הנחות ענק

דואר ישראל וענקית המסחר המקוון עליאקספרס יוצאים מהיום בשיתוף פעולה מיוחד ללקוחות הישראלים, שיימשך שבוע. במהלכו יתאפשר לקבל הנחות משמעותיות, מבצעים, החזרים ומשלוחי אקספרס במהלך שבוע הקניות הסיני Brands Shopping Week.

בעקבות ההצלחה המסחררת של יום הקניות הסיני Single’s Day, עליאקספרס הכריזה השנה על "שבוע המותגים" – במסגרתו כמאה מותגים איכותיים המוכרים והנמכרים ביותר בסין ימכרו עשרות אלפי מוצרים בהנחות ענק, של עד 70%. ברשימת המותגים הסיניים ניתן למצוא את יצרניות האלקטרוניקה Mi, וואווי, שיאומי ועוד.

לדוגמה, משתמשים יוכלו לרכוש סמארטפונים מבית שיאומי בהנחה של עד 20%. במהלך המבצע יהיו גם הנחות נרחבות על טלוויזיות פלזמה, מחשבים ניידים, ביגוד, תכשיטים ועוד. המותגים והמוצרים שימכרו במהלך המבצעים נבחרו על ידי הגולשים הסיניים בעצמם.

                                                      כתבה מעניינת - מהפכה טכנולוגית בענף הבנייה והעיצוב >>>

דואר ישראל, ועלי אקספרס משתפים פעולה באופן שוטף ולאורך כל השנה במסגרת אתר post cash back בהחזר כספי של עד 6% לאחר הרכישה. במבצע זה, ההחזר הכספי יהיה בנוסף  להנחות הקיימות בשבוע המותגים. לקוחות ישראלים יוכלו ליהנות גם ממשלוח האקספרס שמציע רשות הדואר -  e-packet, המאפשר מעקב אחרי החבילה וקבלתה תוך  3 ימים מרגע נחיתתה בארץ.

שבוע המותגים יפתח היום (ב'), ב-28 לאוגוסט וימשך עד ה-1 לספטמבר.


Go Back  Print  Send Page