רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   עובדי ECI מתארגנים בהסתדרות
דף הבית >> כתבות >> עובדי ECI מתארגנים בהסתדרות
נמשך גל ההתאגדות בענף ההיי-טק: עובדי eci מתארגנים בהסתדרות
העבודה המאורגנת מגיעה גם ל-eci המעסיקה בישראל כ-850 עובדים ומספקת פלטפורמות תקשורת לחברות בכל רחבי העולם *** ועד הפעולה של עובדי eci: "התאגדות בהסתדרות ודיאלוג פתוח עם ההנהלה יאפשרו למצב את ביטחונם התעסוקתי ולשפר את תנאי ההעסקה של כל עובדי החברה"
ההסתדרות החלה לארגן את עובדי חברת ההיי-טק eci, כאשר היום (ב') החל השלב הגלוי של ההתאגדות במטרה לכונן יחסי עבודה קיבוציים בחברה. עשרות עובדים, פעילים בוועד הפעולה ונציגי הסתדרות, הציבו דוכנים לצירוף עובדים וחילקו עלונים במשרדי eci, ובמקביל נפתח דף פייסבוק שילווה את ההתאגדות ויספק מידע אודות המהלך.
 
eci נוסדה ב-1961 והיא מספקת פלטפורמות תקשורת לספקיות תקשורת ושירות בכל רחבי העולם. לחברה, שמרכזה בישראל, מוקדי פעילות במדינות רבות בהם מועסקים אלפי עובדים. בשווקים מתפתחים רבים החברה היא מובילת שוק בתחומה. בארץ, eci מעסיקה כ-850 עובדים, רובם בפתח תקווה והשאר בשלוחה בעומר. בעלי החברה הם שאול שני וכמנכ"ל משמש דריל אדוארד.
 
מהלך ההתארגנות קרם עור וגידים בעיקר לאור חששם של העובדים ממצב של היעדר ביטחון תעסוקתי בחברה, כמו גם רצונם להסדיר את זכויותיהם בהסכם קיבוצי. עובדי eci מצטרפים לעשרות אלפי עובדים בחברות היי-טק שכבר התאגדו בהסתדרות, בהן נס טכנולוגיותקומברס,טק מהינדרהסאפNCR (ריטליקסואמדוקס.
 
התאגדות עובדי eci מלווה על ידי אנשי ההסתדרות ממרחב פתח תקווה בראשותו של גיורא נחום ואנשי האגף להתאגדות עובדים בראשות עמיחי סטינגר.
 
מוועד הפעולה של עובדי eci נמסר: "אנו קבוצה של עובדים ותיקים ונאמנים המאמינים כי התאגדות בהסתדרות ודיאלוג פתוח עם ההנהלה יאפשרו למצב את ביטחונם התעסוקתי ולשפר את תנאי ההעסקה של כל עובדי eci, מה שגם יביא להמשך הצלחת החברה. אנו מודים לכל עובדי החברה שכבר הצטרפו אלינו ומעודדים את שאר חברינו העובדים להצטרף להתארגנות בהקדם".
 
קרדיט צילום "באדיבות דוברות ההסתדרות"

בברכה,
יניב לוי, דובר ההסתדרות


Go Back  Print  Send Page