רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   סגן שר הפנים- להפעיל ענישה קולקטיבית על משפחות הטרור
דף הבית >> כתבות >> סגן שר הפנים- להפעיל ענישה קולקטיבית על משפחות הטרור
ח"כ ירון מזוז, סגן שר הפנים: להפעיל ענישה קולקטיבית – ביטול קצבאות ביטוח לאומי וביטוח בריאות ממלכתי
הקבינט אישר אתמול בערב (יום ג') שורה של צעדים למלחמה בגל הטרור הנוכחי. מבין הצעדים שאושרו, הקבינט אישר את יוזמת סגן שר הפנים, ח"כ ירון מזוז, לשלילת תושבות ממשפחות המחבלים המחזיקים תעודות זהות כחולות.

סגן השר מזוז בירך את החלטת הקבינט ואמר "לפני שלושה חודשים התרעתי מעל בימת הכנסת שיש לקחת את תעודות הזהות של כל מי שתומך בטרור – התקשורת קראה לי גזען, עכשיו כולם יודעים שצדקתי. הקבינט אישר את היוזמה שלי, ואנחנו במשרד הפנים נפעל בשיתוף כלל המשרדים על מנת להוציא לפועל את ההחלטה במהירות וביעילות". סגן השר המשיך והתייחס לגל הטרור האחרון "16 מבין המחבלים בגל הטרור הנוכחי יצאו ממזרח ירושלים ומחזיקים בתעודת זהות כחולה. מדובר במצב בלתי-נסבל, צריך לבטל את כל ההטבות שערביי מזרח ירושלים מקבלים במידי ולהפעיל ענישה קולקטיבית – ביטול קצבאות ביטוח לאומי וביטוח בריאות ממלכתי".

סגן השר הציע להרחיב את תוכנית הפעולה כנגד גל הטרור הנוכחי ולצאת בצורה מיידית למבצע צבאי נרחב. סגן השר מזוז אמר "יש לצאת למבצע 'מטאטא 2', לגרש את כל קני הטרור במזרח ירושלים ולאחד את העיר מחדש. זו האחריות שלנו להביא ביטחון לתושבים, לא יכול להיות שאימהות יפחדו לשלוח את הילדים לבתי הספר והגנים, לא יתכן שיפחדו להשתמש בתחבורה ציבורית, אנחנו נמצאים בעימות קשה, וצריך להכות חזק בטרור כבר עכשיו – להחזיר את החיסולים הממוקדים ולגרש כל אויב"


Go Back  Print  Send Page