רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   ניקוי רעלים
דף הבית >> מומחים >> רפואה משלימה מרכז טיפולים One Body >> ניקוי רעלים
ניקוי רעלים.
(נכתב ע"י ענת בן מנחם הנטורופתית של One Body)
ניקוי הגוף מרעלים- ענת בן מנחם נטורופטית N.D.
מידת החשיפה של האדם לרעלים השונים בעידננו היא רבה מכפי שהייתה אי פעם. רעלים , הם למעשה כל חומר הגורם להשפעות מזיקות בגוף , פוגע בבריאות או בתפקוד התקין של מערכות הגוף ומפר את ההומאוסטזיס . מצב הרעילות תלוי במינון , בתכיפות החשיפה לרעלים, בעוצמה שלהם ובמצב בריאותו של האדם בכלל ושל מערכות ההפרשה בפרט.
מצב רעילות מתמשך עלול להוביל למחלות כרוניות קשות , בהן אף לסרטן .
תסמינים רבים המופיעים תכופות בחיינו מעידים על צבירת רעלים – כאב ראש, עייפות , כאבים אדיופטיים (ללא כל סיבה) , שיעול , ליחה, בעיות בעיכול, חולשה חיסונית , בעיות במפרקים, מחלות עור, פיברומיאלגיה ועוד.
הרעלה עלולה להתרחש בשתי רמות חיצונית ופנימית .
אנו עלולים לספוג רעלים מן הסביבה ע"י שאיפתם , דרך מערכת העיכול או במגע .
ברמה פנימית , הגוף שלנו מייצר רעלנים כחלק מהתפקוד הנורמלי שלו . הפעילות הביוכימית , הפעילות של התאים ושל הגוף בכלל גורמות להצטברות חומרים רעילים , אשר, כשאינם מסולקים כהלכה, הם עלולים לגרום לזיהום של התאים והרקמות . מיקרואורגניזמים מכל הסוגים – חיידקי מעיים , פטריות שמר , וטפילים מייצרים תוצרי פסולת מטבולית אשר הגוף לא תמיד עומד בקצב לסילוקם.
ניקוי כבד נעשה בעזרת אבחון נטורופטי ודרך אבחון גלגל העין. בניקוי כבד נשתמש במגוון רחב של כלים: צמחי מרפא, טיפולי מגע ולעיתים קרובות גם טיפול בפרחי באך. על מנת שהניקוי יתבצע בצורה הכי טובה שאפשר.
להזמנת טיפול ניתן ליצור קשר
054-2456840 אורלי


Go Back  Print  Send Page