רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
"אנחנו נעניק תקציב משמעותי לרשויות על מנת לקיים שווקים סיטונאיים של חקלאים עם מחירים מוזלים".
כך אמר לפני זמן קצר שר החקלאות אורי אריאל בתערוכת "פרש אגרו משוב", התערוכה החקלאית השנתית הגדולה בישראל שנפתחה הבוקר בגני התערוכה בתל אביב.

יו"ר תערוכת פרש אגרו משוב, חיים אלוש, פנה לשר וביקש ממנו לתמוך ולהעניק לחקלאים כלים שיווקיים כדי ללמד את החקלאים כיצד לשווק את התוצרת שלהם. השר ענה לו בתגובה כי המשרד יעביר תקציב משמעותי על מנת לסייע לחקלאי ישראל בשיווק, וכן על ידי שווקים פתוחים ומסודרים.

מתן וילנאי, נשיא התערוכה ושגריר ישראל בסין לשעבר, קרא להעצים את החקלאות הישראלית: "החקלאות היא לא רק עניין כלכלי אלא זה עניין של חיבור עם ישראל לאדמותיו".

בין משתתפי התערוכה: שר החקלאות אורי אריאל, שגריר ישראל בסין והשר לשעבר, מתן וילנאי, מנכ"ל משרד החקלאות שלמה בן אליהו, מנכ"ל שופרסל איציק אברכהן, מנכ"ל ומייסד רמי לוי שיווק השקמה רמי לוי, יו"ר התאחדות חקלאי ישראל מאיר צור, נשיא התאחדות האיכרים בישראל דובי אמיתי,  ומנכ"לית מועצת החלב מיכל קראוס מנכ"לים ומנהלי השיווק המובילים בתעשייה מהארץ ומהעולם. בתערוכה יוצגו עשרות זנים של פירות וירקות שלא הוצגו עד היום, כגון" עגבניית "דורה" העגבנייה שמתקלפת ומלפפון יפני ארוך וטעים במיוחד מבית 'הזרע', אבטיח "מאיה" בעל מרקם קריספי של חברת 'א.ב זרעים', דלעת כחולה ומיני אבטיח של חברת 'אוריג'ן', ולאמיצים בלבד יוצג פלפל מהחריפים בעולם, שגדל בישראל Trinidad Scorpion שמגיע היישר מהערבה ועוד.

כמו כן, יוצגו תוצרת ממחלבות, יקבים, בתי בד ומכוורות, ביתני אוכל בסגנון השווקים המובילים בחו"ל. כל זאת, במטרה לחזק את מעמדה של ישראל כיצרנית מובילה ואיכותית של תוצרת חקלאית טרייה וייחודית.