רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   מכתב הערכה לבית ספר יד לבנים
דף הבית >> כתבות >> מכתב הערכה לבית ספר יד לבנים
                                                                                                              ‏23/12/2012
לכבוד: צוות מורי בית ספר יד לבנים
מאת : זיו כהן – יו"ר הנהגת הורים
שלום רב!
הנדון: ארוע המכביאדה תשע"ג
 
בשמי ובשם כל הורי בית הספר ברצוני להודות לכם על ההשקעה, התכנון, הארגון, החינוך והתכנים שילדינו קיבלו מכם בחזרות לטקס ובעיצומו.
במהלך הטקס ראינו דיאלוג בין תלמידים במגוון שפות: בתנועה, במוזיקה, במשחק ובמחול.
התלמידים שיתפו פעולה יחד עם "המדריכים" (התלמידים הבוגרים), תוך הקשבה מרבית ושמירה על כללי המשמעת והחוקים החלים עליהם בבית הספר.
צפיתי בכן המורות המחנכות לוקחות חלק חוויתי בטקס ללא בעיות משמעת שצריכות את עזרתכן, נעשתה עבודה קשה והיא ניכרת ואותה צריך לשבח.
נכון שהורים התלוננו על כך שבחודש האחרון היו הרבה שיעורי בית בגלל החזרות.
אבל התועלת והלמידה שהילדים קיבלו תוך כדאי החזרות במהלך הטקס ובסיומו , הינה למידה ברמה גבוהה ביותר, לא ניתן ללמד בשום שעור ליבה זה או אחר, איך להתמודד עם אתגר חברתי משותף ולעבור אותו בהצלחה מרובה, הסיפוק הרגשי חברתי שהילדים קיבלו מעצמם כאנדבידואלים וכחלק מקבוצה שתורמת ותרמה הינו גדול מאוד, סיפוק שימלא אותם במוטיבציה  ורצון להתקדם ולהשקיע לעוד כמה חודשים, הלמידה מההצלחה של העמידה בפני אתגרים גדולים, תחזק אצלם את תחושת הביטחון העצמי ואת הדימוי העצמי שלהם, ובהחלט כלי חשוב זה חייב להימצא בארגז הכלים של החיים.
בעצם כך שלכל תלמיד היה חלק פעיל בטקס ומצאתם את הדרך להגיע ולהניע את כל התלמידים למען מטרה משותפת, הצדקתם את האמרה ש"מורה טוב הינו מורה לחיים".
הרגישות והנגישות שלכם לתלמידים בהחלט באה לידיי ביטויי בדרכי ההוראה שבחרתם בהם, המקום של כבוד התלמיד והרצון שתלמיד יגיע בשמחה לבית הספר כי יש לו עניין, והעניין  החינוכי ניכר כחלק משגרת היום יום, במגוון התחומים, נקשרו כחוט השני והוגשו לראווה בפנינו ההורים בטקס.
ובל נפספס את הכישורים המקצועיים של כל אחד ואחד מכם, ישבתי עם חברים מכובדים מהרשות ושמעתי את חוות דעתם על הנעשה וליבי התמלא שמחה, כי אנשים כמוכם צריכים להיראות, ועל אנשים כמוכם צריך לדבר, ולאנשים כמוכם צריך להודות, על הבחירות הטובות שעשיתם בחייכם ועל כך שאנו זכינו לכם.
 
 
זו השנה השלישית שאני מביעה במילים את תחושותיי ומחשבותיי בכל הקשור למכביאדה,
ואני בהחלט חושבת שזוהי מסורת יפיפייה,ולכם ניתנת ההזדמנות להראות את פירות עמלכם, את הידע המקצועי שלכם ואת עצמכם כאנשי חינוך.
אני מחזקת את ידו של מנהל בית הספר, אשר בחר בחג החנוכה לאפשר לכם הזדמנות להעצים את התלמידים, את צוות המורים ואת בית הספר כולו.
שכל השנה ידלוק אצלכם האור שבלב, ויפיץ שפע של אור החוצה.
 
בברכה
זיו כהן
יו"ר הנהגת הורים
 


Go Back  Print  Send Page