רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   לכבוד שבוע הריון עולמי: סל ההריון בכללית גדל ל 8000 ש"ח
דף הבית >> כתבות >> לכבוד שבוע הריון עולמי: סל ההריון בכללית גדל ל 8000 ש"ח
כללית מגדילה את סל ההיריון  ברובד ה"פלטינום" ל-8,000 ש"ח
(7.2.2016)
הכיסוי יינתן ללא תוספת פרמיה ויהיה הרחב ביותר הקיים
בביטוחים המשלימים שמציעות קופות החולים
סקירת מערכות, בדיקות גנטיות וחוות דעת רפואית הן הפופולאריות בכיסוי
 
שרותי בריאות כללית משדרגת באופן חד את רובד הפלטינום בביטוח המשלים שלה. במסגרת השינוי יורחב סל ההיריון לסכום של 8,000 ₪, ביחס ל-5,000 ₪ כיום, ללא כל תוספת לפרמיה הקיימת. השדרוג החדש ייכנס לתוקף החל מה-1 בפברואר ויחול גם על לקוחות קיימים אשר מימשו את מלוא סל ההיריון - לקוחות אלו ייהנו מתוספת כיסוי של 3000 ₪. הכיסוי החדש, מאפשר ניצול של 8,000 ₪ שניתנים לפיזור על פי בחירת הלקוחה, על פני הריונות שונים וכיסוי של 75% מעלויות הטיפול בפועל.
 
סל ההיריון מהווה את אחד השירותים הממומשים ביותר בתכנית הפלטינום של כללית. מהנתונים עולה כי הבדיקות והשירותים הפופולאריים ביותר בכיסוי הם : סקירת מערכות,  התייעצות כללית עם רופא מומחה, תבחין מרובע, בדיקת VERIFI ודומותיה, שירות דולה או תומכת לידה, קורס הכנה ללידה, בדיקות גנטיות, בדיקת מי שפיר/סיסי שליה, דם ובדיקת צ'יפ גנטי.
 
בכללית מציינים כי שדרוג הכיסוי , מציב את סל ההיריון של "כללית פלטינום"  כרחב ביותר מבין קופות החולים
אלי דפס מנכ"ל כללית אומר כי : "הריון ולידה הם חוויה מרכזית  במעגל החיים, אותה מלווה הכללית במסירות רבה. שיפור הכיסוי  והעמדתו על 8,000 ₪, הם  צעדים חשוב לניצול מיטבי של השב"ן. מימון רחב זה מגביר נגישות לטכנולוגיות ולבדיקות מתקדמות  שאינן נכללות בסל הבריאות אך חשובות מאוד ללקוחותינו ומהוות כיום חלק בלתי נפרד מתהליך ההיריון". 

שאלות ניתן להשאיר בתגובות בתחתית העמוד.
 Go Back  Print  Send Page