רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   כנס סדנאתי חוויתי לנשים- עושה like לגופי
דף הבית >> כתבות >> כנס סדנאתי חוויתי לנשים- עושה like לגופי
הצעקה מול המראה
לאהוב את הגוף שלך בכל מצב. אפשרי?

 
דיייייי !!! נמאססס לי כבר מכל הביקורת העצמית שיש לי עליך. נמאס לי לכעוס עליך. לשפוט כל חלק בך. לעבור מדיאטה לדיאטה. אני רוצה לקבל אותך כמו שאתה גוף שלי. רוצה לאהוב אותך. לאהוב את עצמי כבר עכשיו!  

רק אני והקירות והדמות במראה היינו שם כשצעקתי כך מולי. צעקתי ודמעות של תסכול, כאב ושחרור זלגו מעיני. צעקתי והבית רעד. ואולי היה זה רק ליבי שרעד בפחד שמהול בהתרגשות. הבנה שמהיום אני אחוש אחרת.

13 שנים עברו מאז הצעקה הזו מול המראה הגדולה בבית של אימי.
צעקה שמיד אחריה שיר חדש התחיל להתנגן כשלפתע מצאתי את עצמי מתחילה לרקוד . היית אז בת 24 עדין רווקה, חצי ילדה חצי אישה. כזו שתמיד ראתה את עצמה כגדולה מידי. יש יגידו מלאה או שמנה מידי.  יש יגידו- "חבל.. דווקא גבוהה ויפה, אם רק הייתה רזה". אבל אני אחרי שנים של דיאטות וביקורת מעצמי ומהסביבה. אחרי שנים של חלום לרקוד וגוף שפוחד מידי לזוז, לראשונה בצהרים ההוא רקדתי. וזה מה שהיה לי הכי חשוב אז. רקדתי בחופשיות, בשמחה ומאז ועד היום לא הפסקתי לרקוד ולהרקיד. בלי לחשוב. פשוט לרקוד כתרפיה. לרקוד מהלב ומהבטן....
מאותו היום גם לא עשיתי יותר דיאטות ואת המחטבים ההדוקים והכואבים שאימי עודדה אותי ללבוש בשבתות ובדייטים השונים, החלטתי להשאיר מאחורבביתה ולא לסבול בהם יותר.
מאותו היום הפסקתי להסתיר ממתקים, להסתיר רגשות, לחוש אשמה אל מול הנוכחות הגדולה והבולטת מידי שיש לי. והכי חשוב- התחלתי לאהוב את גופי בכל מצב. איך עשיתי זאת? פשוט התחלתי ב- לתרגל אהבה לגופי בכל יום ויום. הבנתי שאהבה זה לא רק רגש שלפתע נוצר. אהבה זה גם פעולות.
אז התחלתי להכניס לחיי פעולות מגוונות של אהבה כלפי גופי – דברים שהולידו גם לרגש. רגש אמיתי וכנה של רכות, חמלה ,קבלה ואהבה שנולדה בי מיום ליום. יחד עם  הוקרת תודה לגופי על כל מה שהוא. על הדרך ובלי כוונה גם רזיתי בפעם הראשונה ללא דיאטה ובלי סבל. רזיתי הרזיה מאהבה
 14 קילו ב-3 וחצי חודשים של תרגול אהבה, חמלה והקשבה לגופי,
לרגשותיו ולצרכיו הפיזיים והרגשיים.


 מאז אני חיה את ימיי באהבה וחיבור כנה לגופי גם כמו שהוא במידה 46. מידי כמה שנים (בעיקר שנה אחרי לידות או לפני לידות) כשיש לי צורך ממשי בכך,
אני גם מרזה מאהבה ובנחת ובלי להיות תלויה במשקל שאראה על הצג,
בדיוק כמו שעשיתי בתחילת הדרך.


איך עשיתי זאת את שואלת את עצמך עכשיו? איך בפועל גם את תוכלי לאהוב את גופך בכל מצב? בהרבה דרכים שונות ומגוונות שאשמח להעביר לך ובעיקרם בשינוי גישה ותפיסה. בבחירה. אלא שיש לי כאן מקום רק ל400 מילים ואני יכולה לכתוב ספר על זה (-: אז  אם משהו ממה ששיתפתי נגע בך ומדגדג לך בבטן- מוזמנת להמשיך לקרוא עוד את הסיפור המלא כולל הטיפים המעשיים ממני כאן- בדף שלי בפייסבוק: @עושה LIKE  לגופי- לאהוב את גופך כמו שהוא ולהרזות מאהבה. ניתן גם למצוא זאת בכתבה שבאתר של העיתון.
והכי טוב, מוזמנת פשוט להצטרף אלינו ב- 6.7.17 חמישי בערב
במועדון הפאצ'ה בפ"ת. כדי לחוות ולחגוג בפועל את האפשרות הזו להתחיל לקבל ולאהוב את גופך כמו שהוא. כבר עכשיו. ואפילו.. להרזות מאהבה אם בזה רצונך. כל הטיפים שלי יחשפו בערב הזה בשפע גדול.
הפרטים במודעה כאן למטה ובקישור להרשמה שמצורף בה.
בואי יקרה, בואי כדי להשאיר הביקורת מאחור
 ובאמת להתחיל לחוש שלמה יותר עם מי שאת.
שלך, חגית
מלווה נשים ונערות לאהבת גופן בכל מצב ולהרזיה מאהבה וללא דיאטה, אם יש להן צורך בכך.
חגית מוזס- תושבת השכונה. מטפלת רגשית ומנחת סדנאות.
 
 
 
       
                    


Go Back  Print  Send Page