רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   כנס האנטי אייג'ינג בפריז
דף הבית >> מומחים >> קוסמטיקה נעמי עזר >> כנס האנטי אייג'ינג בפריז
קוסמטיקה רפואית                                                                          נעמי עזר

IMCAS 2016  - כנס האנטי אייג'ינג בפריז
נעמי עזר חזרה מהכנס בצרפת מלאת חידושים ורעיונות, וצברה ידע על טיפולים מתקדמים בעלי תוצאות מוכחות

מעל 6000 משתתפים, 450 דוברים מומחים מהמובילים בעולם ו-200 חברות מובילות בתחום לימדו, למדו והציגו בכנס IMCAS- הוועידה הגדולה בעולם לאסתטיקה ולקוסמטיקה דרמטולוגית, שנערכה בפריז בחודש שעבר.
בכנס, שאליו מגיעים דרמטולוגים ומנתחים פלסטיים מובילים מכל העולם, מוצגים מחקרים מדעיים אחרונים וחידושים טכנולוגיים מובילים בתחום.

אל הכנס הוזמנתי על-ידי חברת גל דרמה, שמייבאת לארץ את הרסטילן (חומר הזרקה), וזכיתי לייצג בגאווה גדולה את מכשיר ה- C.eNergy (הידוע בעולם בשםVIVA VENUS), שהוצג בביתן עצום ומרשים של ונוס קונספט העולמית. המכשיר פועל בשיטה פורצת דרך בחידוש עור הפנים, שכוללת בין היתר הפחתת צלקות אקנה וכתמי פיגמנטציה, שיפור מרקם העור ומיצוקו והצערת עור הפנים.
לקולגות שלי הסברתי מה מבדל אותי כקוסמטיקאית פרה רפואית ומאבחנת; הסברתי שאת התוצאות הטובות ביותר בטיפולי אנטי אייג'ינג, אני משיגה בזכות טיפול משולב במכשור טכנולוגי מתקדם ובמוצרים תומכים ומעצימי תוצאה מבית חוה זינגבוים.
כנס שכזה מאפשר סיעור מוחות מקצועי, מפגש עם רופאים מהטובים בתחום, שעובדים באותן שיטות בכל העולם, ומאפשר להתעדכן בכל החידושים בתחום האסתטיקה והקוסמטיקה.
לקליניקה שלי אני מביאה משם את קדמת הטכנולוגיה; בין היתר למדתי טכניקות נוספות של הזרקות למראה טבעי והכרתי חומרי מילוי שנשארים זמן ארוך יותר (את ההזרקות מבצעת רופאה דרמטולוגית).
כמו-כן למדתי לתת יותר תשומת-לב לתיאום ציפיות עם כל לקוחה בהתחלת תהליך, וכן לשוחח עם הלקוחות גם על תזונה, על סטרס ועל שתייה, כי הבריאות והיופי שלנו הם תוצאה של מכלול של דברים ושמירה על איזון בחיים.


נעמי עזר (במרכז) במפגש בכנס עם ד"ר צדיק מניו יורק ועם ד"ר אינס ורנר.


Go Back  Print  Send Page