רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   חידוש מרשמים באמצעות הודעת SMS
דף הבית >> כתבות >> חידוש מרשמים באמצעות הודעת SMS
לא צריך להגיע למרפאה  - חידוש מרשמים באמצעות הודעת SMS

שירות חדש למטופלי 'כללית' במחוז דן-פ"ת – חידוש מרשם באמצעות הודעת SMS.  במקום להגיע למרפאה ולחכות בתור לרופא, ניתן לחדש את המרשם באמצעות הטלפון הסלולרי מהבית ובטרם הסתיים המרשם הקודם.

איך זה עובד? עשרה ימים לפני שיפוג תוקפו של מרשם קבוע, המערכת הממוחשבת של 'כללית' תשלח לטלפון שלכם הודעת טקסט ובה יכתב: "זו הודעה מכללית: הגיע הזמן לחדש את המרשם לתרופות הקבועות שלך. השב 1 לחידוש השב 2 להסרה מהשירות".

על הלקוח להשיב "1" בהודעה חוזרת, והמרשם יעבור אוטומטית למחשב של הרופא המטפל. הרופא ישיב לבקשה זו בתוך ארבעה ימי עבודה, ולרוב בזמן קצר יותר. אין צורך להדפיס שום דבר, והמרשם החתום יחכה לכם בבית המרקחת.

יתכנו מקרים בהם יבקש הרופא פרטים נוספים, כמו ביצוע בדיקות דם, על מנת לאשר את הבקשה באופן סופי.

למי זה מיועד? לחולים המחדשים תרופות קבועות בכל 3 חודשים, באמצעות שירות האל-תור באינטרנט או בטלפון. שירות הודעות זה פשוט יותר מתהליך החידוש באמצעות האינטרנט.

לדברי מנהלת הרוקחות במחוז דן-פ"ת, איריס שביט, מטופלים מביעים שביעות רצון מכך ש'כללית' חוסכת להם זמן ומתאימה את השירות לאורח החיים העכשווי.

חידוש נוסף ב'כללית' הוא שירות הודעת SMS לפני בדיקות דם, בו נשלחת תזכורת לנבדק ובה נכתב "יש לך בדיקת דם מחר בכללית. נא לצום 12 שעות לפני הבדיקה. מותר לשתות מים". 

לברורים ושאלות אפשר להשאיר בתחתית העמוד תגובה


Go Back  Print  Send Page