רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   חולצו גופותיהם של הנעדרים באסון קריסת החניון
דף הבית >> כתבות >> חולצו גופותיהם של הנעדרים באסון קריסת החניון
חולצו גופותיהם של הנעדרים באסון קריסת החניון ברמת החייל בתל אביב
חובשים ופאראמדיקים של מד"א שהוזנקו למקום האירוע מיד עם התרחשות האסון שהו בשטח ברצף עד מוצאי השבת  * ברגעים אלו לאחר שצוותי החילוץ חילצו את הנעדר האחרון שהיה לכוד כשהוא ללא רוח חיים, חובשים ופאראמדיקים של מד"א קובעים את מותו ומפנים אותו למכון לרפואה משפטית באבו כביר


מיום שני (5.9.16) בשעות הבוקר ועד לרגע זה קבעו צוותי מד"א את מותם של 6 גברים והעניקו טיפול רפואי ופינו לבתי החולים בלינסון, תל השומר, איכילוב וולפסון 23 פצועים.

מנכ"ל מד"א, אלי בין: "הסתיים מסע חילוץ הלכודים מאסון קריסת החניון. עם קבלת הקריאה במוקד החירום 101 של מד"א, הזנקנו למקום כוחות רבים שהגיעו במהירות, העניקו טיפול רפואי מהיר ומקצועי לפצועים ופינו אותם לבתי החולים באזור. הניסיון הרב שיש לכוחות מגן דוד אדום באירועים מסוג זה לצד התמדה בהכשרות ותרגילים בא לידי ביטוי בשטח ואפשר לנו להגיע למקום האירוע במהירות, לסייע בחיפוש ובאיתור הפצועים הלכודים,  הצוותים הוכיחו את נחישותם להציל חיים ופעלו תוך סיכון, כתף אל כתף יחד עם כוחות החירום והחילוץ של הכיבוי, פיקוד העורף ומשטרת ישראל. לאחר שהות ממושכת ורצופה של ימים בשטח, בהם כוחות מד״א עמלו ביתר שאת במטרה לסייע ולאבטח רפואית  את כוחות החילוץ שחילצו את גופות הנעדרים אנחנו מסיימים את המשימה החשובה כשהתוצאה קשה מאוד. בשם עובדי ומתנדבי מד"א  אני משתתף בצער משפחתם של ההרוגים ומאחל החלמה מהירה לפצועים".


זכי הלר
דובר מד"א
052-3696444
Go Back  Print  Send Page