רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   השנה התחילה אולם הגן אינו בטוח
דף הבית >> כתבות >> השנה התחילה אולם הגן אינו בטוח
בעיות עם הגן בלוחמי הגיטו 42.
היום הייתי בגן, לצערי כמות המחדלים בגן היא גדולה, חבל שלא זיהינו אותם קודם. המנוף שנראה בתמונה מסתובב מעל שטח הגן
http://www.youtube.com/watch?v=8AbaWCIS1ww
הגידור סביב הגן לא מלא, למעשה הגן פרוץ. פועלים מאתר הבנייה הסמוך נכנסים לחצר הגן לקחת מים, למרות כל זה אין מאבטח בגנים. צינור המים של אתר הבניה עובר מעל הכניסה לגן כשהוא מחובר בחוט ניילון מאולתר (ראו בצילום).

מיכאל לוין- אב מודאג.מכובדיי שלום,
להלן סיכום עיקרי הפגישה מהיום בבוקר. 
בפגישה נכחו שגיא שומרת , עופר מפקח הבנייה, מיכל אונגר וקב"ט העירייה. 
מההורים נכחו מיכאל לוין, שושי נוה ונועה פלרמו. 
לאחר סקירת המפגעים הקיימים הובהר כי :
לא תיתאפשר פעילות של הילדים בחצר הסמוכה לגן כחל עד לסיום עבודות המנוף באתר הבנייה הסמוך. הצפי של הקבלן לפירוק המנוף הנו סוף ספטמבר. 
כמענה לילדים הוצע על ידי מיכל אונגר כי החצר תחולק לשניים וכי הילדים משני גני הילדים ישחקו ברוטציה בשעות הבוקר בחצר הפנימית בלבד. 
התקנת הגדרות המקיפים את הגן תושלם מיידית. בבדיקה היום אחר הצהריים אכן הותקנו הגדרות עם מנעולים כך שילדינו יוכלו לשחק בחצר בביטחה ולא תיתאפשר כניסה של פועלים או מבוגרים זרים אחרים לשטח החצר.
בעניין החצר, הובטח לנו כי כבר היום היא תנוקה ותותקן לשימוש כך שילדינו לא יאלצו לשהות ימים שלמים בתוך מבנה הגן. נאמר לנו על מיכל אונגר כי בדי היוטה אשר צריכים להקיף את גדרות הגן וההצללות אשר נועדו להצל על ילדינו בזמן שהותם בחצר יגיעו ממש בימים הקרובים. 
לדברי המפקח על הבנייה ומר שגיא שומרת, נותרו בקומה השנייה רק עבודות צבע אשר ימשיכו להתבצע בזמן שילדינו שוהים בגן. דעתנו אינה נוחה מכך. 
קב"ט העירייה דרש מהמפקח על הבנייה לוודא כי הפועלים עומדים בדרישות המאפשרות עבודה בסמוך לילדים כגון היעדר רישום פלילי בעבירות מין ועוד. באחריות המפקח על הבנייה לדאוג לכך וחשוב שיתבצע מעקב אחר הדברים. 
בנוסף, ביקשנו בכל לשון של בקשה כי עד לסיום עבודות השיפוצים העירייה תעמיד מאבטח לטובת הגן על מנת שיוכל להבטיח שאת שלומם של ילדינו. קב"ט העירייה התחייב לפנות לממונה עליו ולבחון עמו אפשרות להצבת מאבטח בגן. 
אנו מודים לכם מאד על ההיענות המהירה בתקופת זמן כה לחוצה ועל המענים המקצועיים ב"זמן אמת".
בברכת שנה טובה,
שושי נוה
 
 


Go Back  Print  Send Page