רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   המרוץ למדע - לנוער באוניברסיטת בר אילן
דף הבית >> כתבות >> המרוץ למדע - לנוער באוניברסיטת בר אילן
הקיץ, האקדמיה פותחת את שעריה לילדים ונוער
 
אתגר חינוכי עומד בפני מדינת ישראל: להתאים את מערכות החינוך לעולם הטכנולוגי ולקרב את הילדים אל המדעים, בגיל מוקדם ככל האפשר. אוניברסיטת בר-אילן נענית לאתגר ומאפשרת לילדי בית הספר בכל הגילאים לחוות את פלאי המדע במעבדות המחקר השונות.
באוניברסיטת בר-אילן פועלת כבר יותר מ-40 שנה 'היחידה לנוער שוחר מדע' המציעה מגוון תכניות ומסלולים: חוגים לילדים מחוננים, חוגים לצעירים שוחרי מדע לתלמידים בכיתות ד-ו, וכן ימי עיון לבתי ספר לתלמידים בכיתות ד-יב.                                                                                                                                                   את הפעילות המדעית מנחים דוקטורנטים צעירים, המלווים ומדריכים את הילדים ומשרישים בהם את האהבה למחקר.
הפעילות ביחידה מציבה אתגרים בפני הילדים ומאפשרת להם היכרות עם נפלאות המדע, באמצעות העשרה והרחבת דעת. חשיפתם של הילדים ובני הנוער לעשייה המדעית והמחקרית בסביבה אקדמית אוניברסיטאית היא משמעותית ביותר ליצירת אתגר לימודי ועידוד בני נוער ללמוד את תחומי המדעים.
בקיץ הקרוב, תקיים היחידה פעילות מדעית המיועדת לבוגרי כיתות ד- יב.
הפעילות תתקיים בקמפוס האוניברסיטה בין התאריכים 31.7 – 11.8,
כ"ה בתמוז – ז' באב, בין השעות  9.00 – 14.00.

הגב' הדסה אוסטרוב (שפייזמן), מנהלת היחידה לנוער שוחר מדע מוסרת, כי "הידע הנרחב הנרכש אצלנו מעשיר את התלמיד בחוויה מדעית אינטלקטואלית, ומקנה לו "ארגז כלים" איכותי לפיתוח עניין משמעותי במדע ומחקר ולטיפוח השאיפה להישגיות ולמצוינות. אני שמחה לבשר, כי השנה נעניק הנחה של 5% בתשלום לפעילות הקיץ לתושבי פ"ת המביאים כתבה זו עד ה-15.6.16. מס' המקומות מוגבל."


פרטים מלאים להרשמה ניתן למצוא באתר הבית: www.ysa.biu.ac.il                              
ובטלפון: 03-5318207