רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   הביטוח "הסודי" לילדים
דף הבית >> מומחים >> עורך דין גישור זמלר >> הביטוח "הסודי" לילדים
הביטוח "הסודי" לילדים
מרבית ההורים אינם מודעים לעובדה כי ילדיהם מבוטחים בביטוח תאונות אישיות 24 שעות ביממה, כל השנה, כולל בתקופת החופש הגדול
כל ילד, אשר חל עליו חוק חינוך חובה (מגיל 3 ועד כיתה י"ב) ורשום במוסד חינוך במסגרת הרשויות המקומיות או במסגרות חינוך אחרות כמו גני ילדים פרטיים, פעוטונים, מעונות יום וכדומה, מבוטח בביטוח תאונות אישיות, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, כל השנה, בארץ או בחו"ל, ללא חריגים.
מרבית ההורים אינם מודעים כלל לעובדה כי במסגרת תשלום האיגרת השנתית, שאותה הם משלמים עבור ילדיהם למוסד החינוך, הם משלמים גם עבור פוליסת ביטוח תאונות אישיות לילד. זהו תשלום חובה ואין באפשרותם לוותר על תשלום זה.
מודגש, כי במסגרת פוליסה זו של ביטוח תאונות אישיות לילד, הילדים מבוטחים בכל מקרה של תאונה, בכל עת ובכל מקום, בין אם האירוע התאונתי התרחש בתחום פעילות המוסד החינוכי, ובין אם מחוץ לו או מחוץ לשעות הלימודים. אף אם נגרם לילד נזק גופני בכל שעה שהיא במהלך פעילות בחצר ביתו, בגן השעשועים או בכל מקום ציבורי אחר, הילד מבוטח.
בעת קרות אירוע תאונתי לילד, חברות הביטוח או כל גורם מוסדי אחר לא יגלו לכם מרצונם הטוב על הביטוח הזה, שכן אין זה כלכלי עבורם. חברות הביטוח מרוויחות הון עתק על כל אלה שלא מודעים לפוליסת הביטוח הזו ולא תובעים את הכסף שמגיע להם עבור פציעת ילדיהם.


הורים, חשוב שתהיו מודעים לזכויות שנובעות מפוליסה זו, ושבעת הצורך תדעו לתבוע את שמגיע לכם עבור ילדיכם!
החרגות
- פוליסת ביטוח זו מכסה כל אירוע תאונתי שבו נגרם נזק גוף לילד למעט תאונת דרכים, היות שילד שנפגע במסגרת תאונת דרכים יהיה זכאי באופן אוטומטי לפיצוי כספי מחברת הביטוח.
- חריגים נוספים לפוליסה: פגיעה שארעה כתוצאה מתאונת עבודה, רשלנות רפואית, מלחמה ופעולות איבה, פעילות צבאית סדירה או ממחלה שאינה נובעת מתאונה.

*האמור בכתב זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי מקצועי.
עו"ד שחר זמלר ממשרד עורכי דין זמלר ושות',
מומחים בתחום תאונות דרכים נזיקין וביטוח.
אמיל זולא 39, (קרית אריה) פתח תקווה
טל': 03-9229252, אתר אינטרנט: WWW.ZAMLER.CO.IL

עוד כתבות של עו"ד שחר זמלר


Go Back  Print  Send Page