רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   בנייה בלתי חוקית בחסות העירייה ???
דף הבית >> כתבות >> בנייה בלתי חוקית בחסות העירייה ???
בנייה בלתי חוקית בחסות העירייה???

ברחוב ברטונוב בכפר גנים פונה לפני מספר שנים מבנה שבט ראשונים של הצופים והשבט עבר למבנה חדש בצמוד לגן יונתן.
מאז ועד היום המבנה עומד נטוש על קרקע ציבורית יקרה על הגבול בין שכונות כפר גנים א' וכפר גנים ג', ולאחרונה מישהו בעריית פ"ת החליט להפוך את השטח הציבורי לגני ילדים של תנועת ש"ס.(מצ"ב תמונה)
בישיבת מועצה ב- 27.10.2015 מסר מנכ"ל העירייה שייבנו במקום 2 גני ילדים של
הזרם הממלכתי דתי והתחמק מלתת תשובה מדוייקת עבור מי בדיוק מבלי לציין שזה
מיועד בפועל עבור הזרם החרדי.לאחרונה נודע הדבר לחברי הוועדים של כפר גנים א' וכפר גנים ג' והם החליטו לפתוח במאבק נגד ההחלטה.
מבדיקה שנעשתה עולה שגני הילדים המתוכננים לא ייבנו ע"י אגף מבנים ולא ע"י החברה לפיתוח פ"ת, שהם הגופים היחידים שבונים גני ילדים עירוניים בעיר.
על ההיתרים והתכניות של הגנים מופיע שמו של יוסי קראווני, עוזר לוגיסטי לראש העיר, ויש כאן לדעת הוועדים חשש להליך בלתי תקין לכאורה שלא עובר בצינורות המקובלים לבנייה של גני ילדים עירוניים.
הנושא גם הועבר לבדיקת היועצת המשפטית של העירייה.
אילנית דודקמן, חברת ועד כפר גנים א: הגיעה השמועה לאוזנינו ונחרדנו  שהולכים להפוך לנו את השכונה לחרדית . אנחנו ביקשנו מבנה למטרת מתנ"ס ופעילות שכונתית והובטח לנו בסיור מנכ"ל ב- 9.2014 שיאתרו לנו מבנה כזה. הנה יש פה שטח ציבורי מתאים לנושא והעירייה נותנת אותו לחרדים . אנחנו לא נשלים עם זה ונארגן את התושבים ואם צריך גם את כל העיר.

דורון קורן דובר ועד כפר גנים ג': אנחנו ביקשנו בעבר במתחם הזה נקודת שיטור קהילתית למען בטחון התושבים של שלושת השכונות של כפר גנים וזה מקום אידיאלי כי הוא נמצא בין השכונות אך לעירייה תכניות משלה.
חברנו בנושא זה לועד כפר גנים א' ונלחם נגד ההליך הבלתי חוקי לכאורה שהתגלה כאן ונגד הכוונה למשוך לשכונות שלנו ציבור חרדי שלא מתאים לסוג האוכלוסיה הקיימת כאן.
 


Go Back  Print  Send Page