רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   ארוע ההשקה של הספר "האיש העשיר ביותר בבבל"
דף הבית >> תרבות בעיר >> תרבות בכפר שלנו >> ארוע ההשקה של הספר "האיש העשיר ביותר בבבל"
"האיש העשיר ביותר בבבל" - הזמנה לאירוע ההשקה
רב מכר עולמי וכעת בשפה העברית
תרגום לעברית: תמיר חכםcover-babylonאף שעברו כ-4,500 שנה, המציאות הכלכלית של ישראל היום אינה שונה מהמציאות הכלכלית של בבל דאז וגם לא מזו של ארה"ב שלפני 100 שנים. בדומה לבבל וארה"ב, ישראל המודרנית משגשגת כלכלית, אך משפחות רבות לוקות בהקצאה בלתי יעילה של משאביהן הערכיים והכלכליים, סובלות מצריכת יתר ומגירעון כרוני בתקציב המשפחה ובאושר המשפחתי.

הספר עוסק בניהול ההון האישי ומשלב כסף ומעמד חברתי, שהם בני חלוף, עם ערכים של משפחה, חברות ואחווה שעצמתם על זמנית. שילוב זה, מסביר את היותו רב מכר וקלאסיקה בתחום מאז יצא לאור לראשונה בשנת 1926.

זהו מדריך פשוט בעל חשיבות עליונה להבנה פיננסית, המציע לכולם, את סודות ההצלחה הערכית והכלכלית. לילדיכם, העושים או שיעשו את צעדיהם הראשונים כבוגרים עצמאים, הוא מציע את העקרונות הבסיסיים להתנהלות כלכלית נכונה ומקנה להם כלים להתפתחות בכל תחומי החיים.


שמי תמיר, מאמן עסקי ואישי, יועץ ומאמן לכלכלת המשפחה. תרגום הספר לשפה העברית הוא שליחות עבורי ועל כן אני מזמין אתכם ואת יקיריכם להיות חלק משליחות זו ולהשתתף באירוע ההשקה של הספר, שיתקיים אי"ה, ב-19 באוגוסט 2013 במתנ"ס עולמות שבשכונת כפר גנים (רחוב שולזינגר 10) בפתח תקווה.


ההתכנסות תחל בשעה 20:30 והאירוע יחל ב-20:45. עם סיום האירוע, יימכרו ספרים במחיר מופחת (הנחה של כ-30% ממחירו לצרכן) ובהקדשה אישית שלי. אם הנכם מעוניינים להשתתף, אנא הירשמו מראש במייל tamir58@bezeqint.net והגיעו בזמן. אתם מוזמנים להפיץ הזמנה זו גם למכריכם ולשתף אותם באירוע זה.                                                                                                שלכם בהערכה ובידידות

                                                                                                תמיר חכם

                                                                                                052-3010442