פניות לדורית מנצור בנושא גני ילדים וצהרונים  |  פניות לשלום עטר בנושא פעילות תרבות  |  פניות לדורון קורן בנושאי מבני ציבור, תכנון ובנייה.  |  פניות לאדי גרבר בנושא פיתוח  |  
 


 
  רישום לניוזלטר

 
 
 

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
לאתר האינטרנט של מרכז הבמה
גני תקווה

חוברת ארועים לחודשים ספטמבר- דצמבר >>>



יום ותאריך שעה שם האירוע סוג האירוע
יום שלישי 01.11 10:00  "מסע בין כוכבים" – מופע פתיחה חגיגי
דן שפירא שר ומספר על זמרים שאינם עוד איתנו ואשר את דמותם גילם בתיאטרון. מפגש בסדרה: מועדון שלישי תרבותי-
העשרה
יום שלישי 01.11 18:00 מי מסתתר מאחורי נחש גן העדן?
מפגש מתוך הסדרה: מי היו באמת גיבורי המקרא ?- ד"ר אדולפו רויטמן
העשרה
יום שלישי 01.11 20:30 הטוב, הרע ואריסטו מפגש מתוך הסדרה: פרספקטיבות על הקיום - ד"ר הנרי אונגר העשרה
יום שלישי 01.11 20:30 השחקנית- תיאטרון בית ליסין   קומדיה מחתרתית חדשה. " דרמה כובשת ומבדרת, קאסט משובח" The Marker תיאטרון
יום רביעי 02.11 20:30 השחקנית- תיאטרון בית ליסין תיאטרון
יום חמישי 03.11 19:30 הסרט "הפשע הקרוי אדם" סיפורו של חנוך לוין דרך מסע בתחנות חייו האישיות ושיחות עם האנשים הקרובים אליו.
בסיום ההקרנה תתקיים שיחה עם במאי הסרט, בנו של חנוך לוין.
מיוחדים
יום חמישי 03.11 20:30 השחקנית- תיאטרון בית ליסין תיאטרון
יום שבת 05.11 21:00 השחקנית- תיאטרון בית ליסין תיאטרון
יום שבת 05.11 21:00 כמו עוף החול- קבוצת תיאטרון גני תקווה תיאטרון
יום שלישי 08.11 17:30 נרקיס מלך הביצה- תיאטרון גושן. עיבוד בימתי חדש לקלאסיקה ישראלית נוגעת ללב בה שזורים שיריו היפים של לוין קיפניס. ילדים
יום שלישי 08.11 20:30 משחק ילדים: על ילדות ומוסר
 מפגש מתוך הסדרה: הטוב, הרע והבחירה - פרופ' יורם יובל
העשרה
יום רביעי 09.11 17:30 אי המטמון- תיאטרון אורנה פורת. הרפתקה מותחת ומרגשת על חבורת ילדים במסע אמיץ רצוף סכנות ומכשולים אל האוצר האבוד. ילדים
יום רביעי 09.11 20:30  עיכול וספיגה
מפגש בסדרה :לבריאות - מהרמב"ם ועד ממצאי הרפואה המודרנית - ד"ר גיל יוסף שחר (M.D)
העשרה
יום חמישי 10.11 17:30 אי המטמון- תיאטרון אורנה פורת ילדים
יום חמישי 10.11 19:00 אהבה וזוגיות בראי ההיסטוריה
"סיפור מלכותי", במאי: ניקולס ארסל, דנמרק, 2012 (125 דקות) מפגש בסדרה: רומנטיקה וזוגיות מהסרטים - רחל אסתרקין
העשרה
יום חמישי 10.11 20:30 חמשת מימדי הזמן
מפגש בסדרה: חכמת המזרח ותורת האושר - ניסים אמון
העשרה
יום שישי 11.11 09:00 אימונותרפיה
השיטה שעשויה לנצח את הסרטן באמצעות גיוס המערכת החיסונית. מפגש בסדרה: בקסם הגנטיקה - פרופ' ידידיה גפני
העשרה
יום שישי 11.11 09:45 ג'נובה – בירת מחוז ליגוריה
מרצה: יאיר די קסטרו
תוכנית אמנותית: להקת "Voce Italiana"
מופע מוזיקלי ייחודי בהשראת פסטיבל הזמר סאן רמו. מפגש בסדרה: ערים מרתקות בעולם
העשרה
יום שישי 11.11 11:00 המוח המאוהב
מרצה: ד"ר אילן סמיש. מפגש בסדרה: נפלאות המוח האנושי
העשרה
יום שישי 11.11 22:00 אורי חזקיה במופע סטנד-אפ בידור
יום שבת 12.11 21:00 שגעון הסווינג- ג'אז חם מחו"ל. תזמורת הסווינג דאנס מברלין  משחזרת את שנות ה 30 וה-40
בטינה לאבו שירה(ברלין)
אנדריי הרמלין ניהול מוסיקלי/ פסנתר(ברלין)
מוסיקה
יום שני 14.11 17:30 חגיגה בחווה- הצגת ילדים ילדים
יום שני 14.11 21:00 מיכל דליות - "מי מפחד להיות מנהיג? הורות בעידן המודרני" מיוחדים
יום שלישי 15.11 10:00 מאטלנטיס ועד משולש ברמודה
מרצה: טל רשף, יועץ לעסקים וחוקר היסטוריה ופילוסופיה. מפגש בסדרה: מועדון שלישי תרבותי
העשרה
יום שלישי 15.11 18:30 מדרום לרומאמפגש בסדרה: הדרום הקסום של איטליה - מנאפולי ועד סיציליה - ד"ר אפי זיו העשרה
יום שלישי 15.11 20:30 בתוככי המודיעין - עו"ד דב וייסגלס מראיין את רון כתרי העשרה
יום שלישי 15.11 20:30 ביי ביי וינה, הלו ברודווי
מפגש בסדרה: יהודים ומוסיקה - מברודווי ועד הוליווד - אראלה קינן
העשרה
יום רביעי 16.11 10:00 שיטת ימימה – חשיבה הכרתית - עידית שלו העשרה
יום רביעי 16.11 20:30  הסנסואליות של המקצב הספרדי
 מפגש בסדרה: יצירות המופת המוסיקאליות בקולנוע I הרצאה קונצרט - גיל שוחט
העשרה
יום חמישי 17.11 17:00 טרום בכורה בקולנוע העשרה
יום חמישי 17.11 18:30 תהילה
מפגש בסדרה: פנים חדשות ביצירת עגנון - פרופ' חיים באר
העשרה
יום חמישי 17.11 20:30 טרום בכורה בקולנוע העשרה
יום חמישי 17.11 20:30 משפחה בריאה בקלות ובפשטות
 מפגש בסדרה: שולחן משפחתי - פאולה רוזנברג
העשרה
יום שישי 18.11 09:00 מה זו מיסטיקה – איחוד עם האל, תקשור או מה?
 מפגש בסדרה: מיסטיקה בתרבויות המזרח - מן הדאואיזם עד ימינו -פרופ' יעקב רז
העשרה
יום שישי 18.11 10:00 טרום בכורה בקולנוע העשרה
יום שישי 18.11 22:00 אברהם טל- במופע החדש "הימים עוברים" מוסיקה
יום שבת 19.11 11:00 קולנוע רוחני - "ספר המתים הטיבטי". הרצאה מקדימה:המוות כשעון מעורר לחיים – האם המוות הוא סופה של דרך או תחילתה?
מרצה: יובל אידו טל, מנהל בית הספר פסיכו-דהרמה ללימודי בודהיזם. מורה ותלמיד הבודהיזם.
מיוחדים
יום שבת 19.11 21:00 אנגינה פקטוריס- צוותא. סאטירה משובחת והביקורות בהתאם  תיאטרון
יום ראשון 20.11 18:30 בר מצווה? לא רק אצלנו…
טקסי התבגרות וחניכה בתרבויות שונות.
מרצה: דנדן בולוטין. מפגש בסדרה: עולם הולך ונעלם
העשרה
יום שני 21.11 17:30 חגיגה עם סבא טוביה- הצגת ילדים ילדים
יום שלישי 22.11 18:30 אסלאם והמדינה במזרח התיכון – התחרות ההרסנית
 מפגש בסדרה: האסלאם הרדיקלי - פרופ' עוזי רבי
העשרה
יום שלישי 22.11 20:30 הורה אפקטיבי מפגש בסדרה: אתגר ההורות - ד"ר אנאבלה שקד העשרה
יום רביעי 23.11 10:00 שיטת ימימה – חשיבה הכרתית - עידית שלו העשרה
יום רביעי 23.11 21:00 ליאור צורף- הגשמת חלומות באמצעות חכמת ההמונים מיוחדים
יום חמישי 24.11 18:30 בטהובן – קונצ'רטו לפסנתר מספר 4
מפגש בסדרה: שיאי המוסיקה הקלאסית - עומר שומרוני
העשרה
יום חמישי 24.11 20:30 פניני הפולקלור הלשוני ביידיש
 מפגש בסדרה: יידיש על קצה הלשון- ד"ר מרדכי יושקובסקי
העשרה
יום שישי 25.11 09:00  תיאורי מלחמות באמנות
מפגש בסדרה: אמנות בקו הרוחב - ד"ר דורון לוריא
העשרה
יום שישי 25.11 11:00 המפץ הגדול והתפיחה הקוסמית
מפגש בסדרה: קיצור תולדות הזמן - פרופ' עילם גרוס
העשרה
יום שישי 25.11 21:30 נשמה יהודית- גיא מנהיים, זמר הטנור יוצא למסע חוצה יבשות, ערב שכולו תענוג לאוזן ולנשמה. מפגש בסדרה: ערב זמר עם אילנה כץ מוסיקה
יום שבת 26.11 20:30 נשמה יהודית- ערב זמר מוסיקה
יום ראשון 27.11 17:30 שלגיה ושבעת הגמדים עם מיקי כוכבת הילדים ילדים
יום שלישי 29.11 10:00 על זיכרון ושכחה
מרצה: ענת זפרני, מרצה לפסיכולוגיה ומנחת קבוצות. מפגש בסדרה: מועדון שלישי תרבותי
העשרה
יום רביעי 30.11 20:00 הסרט "בן – גוריון: אפילוג"ראיון מצולם משנת 1968,שמעולם לא הוקרן, עם דוד בן־גוריון,
מרצה: רזיה בן גוריון, בת משפחתו של ד.בן גוריון, סופרת ועורכת.
מיוחדים

פורום