רישום לניוזלטר

 
מונה:

התחברות למנהלים


iPhone Supported
 
   אמנת שרות לתושב העיר פתח תקווה
דף הבית >> מועצת העיר >> אמנת שרות לתושב העיר פתח תקווה

 
הצעה לסדר שהוגשה להנהלת העיר במאי 2015
נדחתה על ידי ראש העירייה והקואליציה שלו
לכבוד                                                                                                   15.5.2015
ראש העיריה 

הנדון: אמנת שרות לתושב - התחייבות לתושב !

בתקופה האחרונה אנו עדים לחוסר שביעות רצון בקרב התושבים בנושאים רבים ומגוונים שברובם קשורים לנושא השרות לתושב ויש אלפי תלונות ברחבי העיר שאינן מטופלות או אינן מטופלות בזמן.
תושבים מתלוננים על קריאות למוקד שאינן נענות או מטופלות בזמן או בכלל, מתלוננים על כך  שאינם מקבלים משוב על הטיפול בבעיה ובטח ובטח לא הסבר אם הבעיה תטופל בדרכים אחרות או לא תטופל ומדוע.
בעיות כגון: הדברה, פיקוח, פיקוח על החניה, פסולת, ערמות אשפה, פינוי אשפה, תאורה, בור בכביש, תמרור שבור, פיקוח על הבניה ועוד

קיים צורך חיוני לכתיבת אמנת שרות לתושב בה נכניס פרמטרים למתן שרות עם התחייבות שלנו לעמוד ביעדים שהצבנו לעצמנו כולל כמובן לתקצב את הנושא במלואו.
לא יתכן שתושב יפתח תלונה במוקד כשאינו בטוח מתי יטפלו או האם יטפלו בתלונתו אולם אם תהיה אמנה התושב ידע שתוך יומיים יטפלו בבעיה ויעדכנו אותו ואחרי יומיים אכן הבעיה תטופל.

כיום הנהלת העירייה פועלת בסדר הפוך, קודם מחפשת תקציב ורק אחר כך נותנת שרות, היכולת התקציבית היא שקובעת את השרות והשרות אינו בראש סדר העדיפות, עלינו להניח את השרות לתושב במקום הראשון ואז לקבוע את איכות השרות ולוחות הזמנים לטיפול נאות, תקצוב בהתאם ושמירה על מסגרת תקציבית זו
ללא קיצוצים בה כל פעם שידרש כסף במקום אחר.
קשה להתחייב היות ולא בטוחים שניתן לקיים ההתחייבות אולם אם נודה ביננו לבין עצמנו אנו מחוייבים לתת את השרות הזה, אין לנו את המנדט וגם לא לראש העירייה (הכסף של התושבים ורק שלהם) להחליט אם לקיימה או לא וחלה עלינו המחוייבות לתת את השרות במלואו.
על האמנה לכלול מעבר לנושא השרות לתושב במיוחד גם את הנגשת העיר, גמלאים וילדים כשבבסיס האמנה הטיפול בנכים, גמלאים וילדים מקבל עדיפות.

אבקש להקים ועדה שתקבל על עצמה לכתוב את האמנה כולל הערכה תקציבית להשקעה בעמידה בתנאיה אל מול תלונות התושבים והמחויבות שלנו לאיכות חייהם המיטבית. גם לוועדה יהיה תאריך יעד להגשת האמנה.
אבקש להכניס הצעה זו לסדר יום במועצת העיר הקרובה

בברכה
צדוק בן משה
חבר מועצת העיר

צילום עמוד "אמנת שרות לתושב" של עיריית פתח תקווה >>
נכון לתאריך 21.5.2015


אמנת שרות לתושב נכון לעכשיו של עיריית פתח תקווה >>

אמנת שרות לתושב של עיריית חיפה >>

אמנת שרות לתושב של עיריית נתניה >>
 

Go Back  Print  Send Page